Profesjonalny kosztorys pozwoli na precyzyjne określenie kosztów inwestycji - bez niespodzianek

Kosztorys budowy powinien w sposób szczegółowy i czytelny przedstawiać koszty związane z przeprowadzeniem procesu budowy domu.

Dzieki niemu możesz zracjonalizować koszty inwestycji.

Nasze kosztorysy przygotowywane są z wykorzystaniem specjalistycznych programów kosztorysowych i bazują na aktualnych cenach materiałów budowlanych. Pamiętaj, że kosztorysy wykonane w edytorach tekstu powinny wzbudzać Twoje wątpliwości co do profesjonalizmu wykonawcy i warto je zweryfikować, by nie narażać się na niespodziewane koszty na etapie realizacji inwestycji!

Każdorazowo kosztorys ze względu na dedykowany charakter projektów i na swą złożoność jest procesem bardzo pracochłonnym – czas jego realizacji to kilka godzin pracy inżyniera. Dzięki temu mamy pewność, że nasze kalkulacje są bardzo dokładne i jako nieliczni z branży w przypadku realizacji budowy dajemy naszym Klientom gwarancje ceny!

Zachęcamy do wykonania profesjonalnego kosztorysu.

Skonsultuj z nami wizję swojego wymarzonego domu, projekt lub planowane rozwiązana energooszczędne - będziemy obiektywni

Klienci cenią nie tylko fachowa wiedzę i doświadczenie specjalistów Thermo House, ale też nasze pragmatyczne podejście.

Rozwiązania energooszczędne to nasza pasja, jednak jesteśmy świadomi, że ich wdrożenie jest wymagające zarówno od strony budżetowej, jak i technologicznej, a ich efektywność ma swoje granice. Oznacza to, że koszt implementacji pewnych rozwiązań może przewyższać korzyści, jaki powinny z nich płynąć. Taka sytuacja ma miejsce np. w przypadku termoizolacji ścian – przy pewnej grubości, kolejne centymetry materiału nie przekładają się już efektywnie na poprawę współczynnika przenikania ciepła (U) przegrody.

Zwracamy też uwagę na kompleksowość i zależności między pewnymi rozwiązaniami energooszczędnymi. Jeżeli np. decydujemy się na dom o podwyższonym standardzie energetycznym i szczelnych oknach trzyszybowych, zastosowanie w takim budynku wentylacji grawitacyjnej, która powoduje niekontrolowany przepływ powietrza i co za tym idzie ciepła, całkowicie pozbawi sensu wdrożenia tych rozwiązań.

Zapraszamy do skorzystania z fachowych konsultacji

Formularz kontaktowy

Poznaj rozwiązania polecane dla domów energooszczędnych

Baza wiedzy Thermo House