Doradztwo i partnerstwo

Jesteśmy nie tylko wykonawcą, ale też partnerem i doradcą. Nie ograniczamy się do realizacji zlecenia – w przypadku wątpliwości i uwag zasugerujemy alternatywny dobór technologii lub materiałów. Chętnie dzielimy sie naszym doświadczeniem i wiedzą z zakresu budownictwa energooszczędnego.

Ponad 20 lat doświadczenia

Nasi pracownicy zrealizowali kilkadziesiąt inwestycji w roli wykonawców, konsultantów, kierowników budowy, czy też inspektorów nadzoru inwestorskiego. Doświadczona ekipa to jeden warunków powodzenia Twojej inwestycji.

Kompleksowa obsługa

Większość naszych prac to kompleksowe realizacje, dzięki czemu Klienci nie musza tracić czasu i ponosić ryzyka zlecając poszczególne etapy budowy różnym ekipom. W przypadku zlecenia nam usługi generalnego wykonawcy rekomendujemy współprace co najmniej do stanu deweloperskiego.

Nasza oferta znacznie wykracza poza podstawowy zakres prac wykonawców – oferujemy również pełną obsługę realizacji inwestycji, którą kierujemy dla wymagających Klientów lub np. osób przebywających na stałe poza granicami kraju.

 

Precyzyjne określenie kosztów budowy domu

Nasze kalkulacje wykonywane są bardzo precyzyjnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie dokładnie określić koszty budowy Twojego domu. Z wyceny projektu możesz skorzystać nawet, jeżeli nie planujesz realizować z nami budowy, ale zależy Ci po prostu na weryfikacji założeń, jakie otrzymałeś od swojego wykonawcy.

 

Transparentne rozliczenia

Większość realizowanych przez nas prac przebiega w oparciu o jasno określone etapy. Rozliczenie następuje więc każdorazowo po zamknięciu danego etapu i podpisaniu protokołu odbioru (np. na potrzeby kredytu hipotecznego).

 

Sprawna realizacja inwestycji

Działamy w sposób elastyczny, szybko podejmujemy decyzje, a nasi kierownicy i inspektorzy nadzoru są w stanie rozwiązać ewentualne problemy w krótkim czasie.

Tylko sprawdzeni dostawcy

Pracujemy na wysokiej jakości materiałach posiadających niezbędne atesty. Są to produkty renomowanych firm, które spełniają wszelkie podwyższone normy dla budynków enegrooszczędnych.

Formularz kontaktowy

Poznaj rozwiązania polecane dla domów energooszczędnych

Baza wiedzy Thermo House